Żużel: Wiadomości
Polak liderem Wilków
Zengota najlepszy z Byków
05.06.2013
We wtorek rozegrano kolejkę rozgrywek ligowych w Szwecji. Wzięło w niej udział trzech żużlowców Fogo Unii Leszno. Najlepszym z nich okazał się Grzegorz Zengota.

Vargarna Norkoeping z Grzegorzem Zengotą w składzie dość niespodziewanie wygrała mecz wyjazdowy w Malilli 49:41. Świetnie spisał się w tym pojedynku wychowanek Falubazu, który zakończył spotkanie z dorobkiem 12 (2,3,2,3,2). Miejscową Dackarnę reprezentował Fredrik Lindgren. Szwed dowiózł w do mety 6+1(1,3,1,1*).
Zacięte spotkanie obejrzeli kibice w Kumli, gdzie miejscowa Indianerna zremisowała z Piraterną Motala 45:45. W ekipie gospodarzy startował Damian Baliński, który zdobył 3+1 (2*,1,0,0).
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno