Narty: Poniec
Majorczyk i Bura najlepsi
Szusowali na Czarnej Górze

(Fot. Łukasz Idowiak)
Tegorocznej odsłonie narciarskich mistrzostw Ponieca towarzyszyła rekordowa frekwencja. Do rywalizacji, która odbyła się na Czarnej Górze przystąpiło 20 pań i 40 panów. Uczestnikom zmagań dopisały warunki pogodowe. W nocy poprzedzającej imprezę spadło sporo śniegu, dzięki czemu trasa była idealnie przygotowana.
Rywalizacja okazała się bardzo wyrównana i stała na wysokim poziomie. W wielu przypadkach o ostatecznych rozstrzygnięciach decydowały detale. W kategorii open pań karty rozdawała rodzina Majorczyków. Zwyciężyła Natalia, przed swoją ciotką Hanną i mamą Izą. W gronie panów najlepszy był Lucjan Bura. Na niższych stopniach podium stanęli Arkadiusz Majorczyk i Robert Zieliński.
Osobno klasyfikowani byli mieszkańcy gminy Poniec. Wśród pań wygrała Klaudia Bartków, która wyprzedziła Paulinę Zielińską i Elwirę Glonek. Rywalizację mężczyzn wygrał Robert Zieliński. Drugie miejsce zajął Piotr Godziewski, trzeci był Aleksander Bartosz.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
16.07.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
12.07.2025
Brutalny atak Wiktora Przyjemskiego na Kacpra Manię. Wykluczenie i czerwona kartka Żużel/2025 |
![]() |
06.07.2025
Janusz Kołodziej po meczu Moonfin Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno 34:56 Żużel/2025 |
![]() |
06.07.2025
Grzegorz Zengota po meczu Moonfin Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno 34:56 Żużel/2025 |