Piłka Nożna
Tym razem najlepsi piłkarze z APN Młoda Polonia Astromal
Za nami V RemAs Cup

(Fot. Michał Konieczny)
Tegoroczny RemAs Cup składał się z trzech imprez, przez które przewinęło się ponad 300 młodych miłośników piłki nożnej, nie tylko z najbliższych okolic. W tym ostatnim turnieju udział wzięli piłkarze urodzeni w 2001 roku.
Tak się złożyło, że pierwszy i ostatni pojedynek były to walki dwóch leszczyńskich drużyn. Już na otwarcie turnieju APN Młoda Polonia Astromal pokonała rówieśników, grających w KS Polonia 1912 Leszno 2:0. Sportowy los sprawił, że te drużyny spotkały się też w meczu finałowym. Tu w regulaminowym czasie gry był remis 1:1 i o ostatecznym zwycięstwie decydowały rzuty karne. W nich lepsi 2:0 okazali się gospodarze z APN Młoda Polonia Astromal, drugie miejsce zajęła KS Polonia 1912 Leszno, trzecie MKP Wołów, czwarte Helios Bucz, piąte Korona Wschowa, szóste Kania Gostyń, siódme Chrobry Głogów i ósme Rawia Rawicz.
Były też indywidualne wyróżnienia: królem strzelców został Kacper Zapłacki APN Młoda Polonia Astromal, tytuł najlepszego bramkarza trafił do Dominika Lipińskiego z MKP Wołów, za najlepszego zawodnika uznano Mikołaja Wawrzyniaka z KS Polonia 1912 Leszno.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
29.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
27.06.2025
Grzegorz Zengota i Rafał Dobrowolski przed meczem ze Stalą Rzeszów Żużel/2025 |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
Komentarze