Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Piłka Nożna

 

Reorganizacja w Polonii 1912 Leszno

Sekcja piłkarska z autonomią

(fot. Bartłomiej Klupś)
04.04.2017 Nowa jakość, ale zachowany herb, barwy i tradycja. Sekcja piłki nożnej Polonii 1912 Leszno uzyskała autonomię. – Przed nami okres ciężkiej pracy, ale chcemy wyprowadzić futbol na dobre tory – twierdzi prezes Piotr Organista.
Wideo: Konferencja prasowa: Projekt PoloniaWideo: Konferencja prasowa: Projekt Polonia

Podczas wczorajszej konferencji prasowej poinformowano, że sekcja piłkarska Polonii 1912 Leszno uzyskała autonomię.

- Cały czas jesteśmy tą samą drużyną, która ma tradycje. W tym roku przypada 105-lecie istnienia naszego klubu. Razem z panem prezesem Fogtem będziemy ten klub prowadzić i wspólnie postaramy się rozwiązać wszystkie problemy, które się nawarstwiły – zaznaczył prezes Piotr Organista.

Sekcja piłkarska stawia przed sobą trzy najważniejsze cele: spłatę zadłużenia, poprawę wizerunku klubu oraz awans sportowy. W przeciągu trzech lat klub chce stworzyć dwa zespoły młodzika, dwie drużyny trampkarza, które będą występowały na szczeblu OZPN, a także zakłada kontynuację występów zespołu juniora młodszego w wielkopolskiej lidze.

- Największe cele to awans zespołu juniora starszego do centralnej ligi oraz awans do III ligi piłkarskiej drużyny seniorskiej – mówi Przemysław Kowalski, który odpowiadać będzie za marketing i wizerunek klubu.

Polonia 1912 Leszno współpracuje obecnie z trzema akademiami piłkarskimi oraz trzema szkołami: Szkołą Podstawową nr 7, Gimnazjum nr 8 oraz III Liceum Ogólnokształcącym.

- Na chwilę obecną w Lesznie piłkę nożną trenuje 715 dzieci i młodzieży. Jest to ogromna liczba, która daje szansę na stworzenie mocnego zespołu zbudowanego na wychowankach i zawodnikach pochodzącego z naszego okręgu – dodał Kowalski.

Klub nie ukrywa, że chce stać się trzecią siłą w Wielkopolsce, po Lechu Poznań i Warcie Poznań.

Bartek Klupś
 

W tym temacie:

Zobacz także:

Komentarze

 
1. Dodane przez sssdd w dniu 2017-04-04 10:28
obra kościan was leje , rawia rawicz was leje .....
 
 
2. Dodane przez Polonia w dniu 2017-04-04 10:36
Nadchodzą dobre czasy. Całe Leszno trzyma kciuki!! Tego brakowało.. młoda krew i dużo pomysłów.
 
 
3. Dodane przez Zeb w dniu 2017-04-04 10:41
Wreszcie - BRAWO - bardzo kibicuję aby się udało. Powiew wiosny w leszczyńskiej piłce :-)
 
 
4. Dodane przez ajwaj w dniu 2017-04-04 11:28
Nie może być mowy o. Lepszym skoro. We władzach zasiadają te same osoby. Ich sposób myślenia i działania będzie taki sam więc nic się nie zmieni.
Jeżeli tesame osoby trenują w dwuch konkurencyjnych klubach, jeżeli te same osoby są prezesami w dwóch konkurujących klubach to jest to chore .
Gdzie są zawodnicy, którzy. wywodzą się z tego klubiku adoracyjnego? W Wilkowicach, Osiecznie, Rawiczu, Święciechowie lub na orlikach. Ilu juniorów starszych z ostatnich 2-3 lat weszło do pierwszej drużyny? Nie było chłopaków do grania czy klub ich "olał"? No chyba że wzmocnieniem jest spaochroniarz z Bydgoszczy.
 
 
5. Dodane przez Tomasz w dniu 2017-04-04 11:50
Super czas aby Polonia odżyła !!!! Brawo i życzę dużo sukcesów
 
 
6. Dodane przez Autor w dniu 2017-04-04 12:43
Pujan, pozdro z Poznania :)
 
 
7. Dodane przez Oberwator w dniu 2017-04-04 13:10
Brawo to bardzo dobry pomysł lecz aby było lepiej trzeba pozbyć się cześć działaczy którzy robią wielkie szkody dla piłki nożnej. Oby piłka w Lesznie była wielka trzeba też sprawiedliwych podziałów finansowych bo żużel to nie wszystko
 
 
8. Dodane przez Do kom. 4 w dniu 2017-04-04 13:11
O kim mówisz??????????????
 
 
9. Dodane przez Mareko w dniu 2017-04-04 14:14
W zuzlu jesteśmy najlepsi w pilce recznej mężczyzn najlepsi w Wlkp,w kosza mężczyzn drudzy w wlkp po Ostrowie tam jest ekstraklasa to możemy w wlkp być 3 sila po lechu i warcie powodzenia
 
 
10. Dodane przez kibic w dniu 2017-04-04 14:26
bardzo się cieszę, że mamy nowych ludzi w klubie a "beton" poszedł do lamusa! :)
 
 
11. Dodane przez rodzic w dniu 2017-04-04 19:35
No i fajnie. Mam nadzieję, że chłopacy trenujący w klubie będą mieli przyzwoite warunki. Dużo nowych twarzy - idzie nowe.
 
 
12. Dodane przez Root w dniu 2017-04-04 20:43
Jak rzekł Pan Prezydent "trzymać kciuki" !!!
 
 
13. Dodane przez Piotr w dniu 2017-04-04 21:12
Do kom 4. Nie wiem skąd masz te informacje ale władze klubu Polonia 1912 Leszno - sekcji piłki nożnej tworzą osoby które nigdy nie zasiadały w zarządzie klubu Polonia 1912 Leszno i z pewnością mogę zapewnić że mamy zupełnie inną filozofię prowadzenia sekcji niż poprzednie osoby zarządzające. Zapraszamy wszystkich na spotkania naszych drużyn na boiskach przy ul. Strzeleckiej oraz na kompleksie sportowym Zaborowo. Razem dopingujmy naszych zawodników bo łączy nas piłka. Przypominam również o naszym projekcie postawienia trybuny z budżetu obywatelskiego PROJEKT NR 30 - zachęcam do oddawania głosów.
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

26.03.2023
Extreme/Rekordy
14.03.2023 W tym szaleństwie pomagał leszczynianin - Landing A Plane On A Tiny Helipad (on top of a 7 Star hotel)
Extreme/Lotnisko
21.03.2023 Enea Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno (wszystkie biegi)
Żużel/2023
22.03.2023 Antoni Mencel i Damian Ratajczak przed niedzielnym Memoriałem Alfreda Smoczyka
Żużel/2023

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png