Piłka Ręczna
Zaległości odrobione
Zrewanżowali się Brodnicy

(Fot. Rafał Paszek)
Założenia przedmeczowe leszczyńskiej drużyny były jasne : mocno i szczelnie grać w obronie i spokojnie w ataku. To generalnie było realizowane, choć Real Astromal tak na dobre wyszedł na prowadzenie w 12 minucie, po trafieniu Misiaczyka. Kilka udanych interwencji między słupkami bramki gospodarzy ma Musiał i na przerwę zespoły schodzą przy prowadzeniu podopiecznych trenera Ryszarda Kmiecika 14:11.
Druga połowa, to bezdyskusyjna przewaga gospodarzy, którym jednak od czasu do czasu zdarzały się przestrzelenia i niewykorzystane rzuty karne. Na 20 minut przed końcowym gwizdkiem sędziowskim drużyny dzieli już 6 trafień, bo na tablicy wyników widnieje 20:14. Obok Misiaczyka w leszczyńskiej ekipie rozstrzelali się : Przekwas, Krystkowiak i Wesołek. Niecodzienna była 27 bramka dla gospodarzy, kiedy to rzuca Wesołek brodnicki bramkarz wybija piłkę, ta trafia w obrońcę gości i wpada do bramki.
Ostatecznie ten zaległy pojedynek kończy się przy stanie 30:21. Bramki dla Real Astromal zdobywali: 7 Przekwas, po 6 Misiaczyk i Krystkowiak, 5 Wesołek i po 2 Łuczak, Hubert Szkudelski i Giernas.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
01.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
01.06.2025
Nazar Parnitskyi po meczu #RZELES Żużel/2025 |
![]() |
24.05.2025
50 Szokujących Historycznych Faktów o Żużlu Żużel/1990 i starsze |
![]() |
24.05.2025
Trasa biegu Sport/Biegi |
Komentarze