Żużel: Wiadomości
Pierwszy trening na zamkniętym stadionie
Fogo Unia: To nie była nasza decyzja

(Fot. Michał Konieczny)
Na pierwszy trening na leszczyńskim owalu czekali nie tylko żużlowcy, ale również kibice. Wielu z tych mieszkających w pobliżu stadionu z wytęsknieniem nasłuchiwała warkotu motocykli, by w odpowiednim momencie wybrać się na Strzelecką i zobaczyć w akacji swoich ulubieńców. Warkot dobiegł w środę, ale niestety wielu fanom czarnego sportu nie udało się wejść na stadion. Bramy obiektu zostały zamknięte na żądanie firmy, która montuje w Lesznie system monitoringu. Klub Fogo Unia Leszno wyraził z tego powodu ubolewanie podkreślając, że nie miał wpływu na podjęcie takiej decyzji:
Teren stadionu objęty jest mianem „Terenu Budowy”. Zamknięcie bram stadionu było spowodowane interwencją wykonawcy inwestycji u zarządcy obiektu (MOSiR) oraz w rezultacie zgłoszeniem na Policje.
Wszystkich kibiców bardzo przepraszamy za zaistniały fakt. W najbliższym czasie postaramy się o rekompensatę dla naszych kibiców i gdy tylko będzie to możliwe, zorganizujemy trening otwarty dla publiczności – napisano na stronie klubowej.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |






Komentarze
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno