Żużel: Wiadomości
Żużlowcy już ćwiczą
Z wizytą na treningu Byków

(Fot. Jan Gacek)
Damian Baliński, bracia Pawliccy, Marcin Nowak, Daniel Kaczmarek, Filip Marach, Michał Piosicki oraz adepci żużlowej szkółki trenowali w piątkowy wieczór w podleszczyńskim Eden Green. Zajęcia poprowadził trener biało-niebieskich – Roman Jankowski. - Zaczęliśmy od rozgrzewki na rowerach stacjonarnych a potem rozpoczęliśmy grę w squasha. Zawodnicy grają ze sobą w dwóch piętnastominutowych cyklach – mówi Roman Jankowski. – Trening trwa w sumie 1,5 godziny. Na zakończenie korzystamy z sauny. Na razie te obciążenia treningowe nie są bardzo duże. Zdecydowanie bardziej wyczerpujące ćwiczenia rozpoczniemy w styczniu.
Przedsezonowe przygotowania Byków rozpoczęły się 2 grudnia. Indywidualnie trenują Duńczycy – Nicki Pederesen, Kenneth Bjerre i Mikkel Michelsen oraz zielonogórzanin Grzegorz Zengota.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |






Komentarze