Żużel: Wiadomości
Rozgrzewka z Balińskim
Mikkel trenował z kolegami

(Fot. Michał Konieczny)
Żużlowcy Fogo Unii ćwiczenia wykonywali w parach. Mikkel Michelsen trafił na Piotra Pawlickiego, z którym odwiedzał wszystkie przygotowane przystanki.
Były ćwiczenia z piłką lekarską, przewroty, skoki przez skrzynię i kozła, slalom i lekkoatletyczne płotki. Wszystko odbywało się w szalonym tempie, bo cykl trwał 30 sekund. Później chwila przerwy i znów powtórka ćwiczenia.
W związku z rekonwalescencją po wyjęciu z nogi śrub, trening z trybun oglądał kolejny z Duńczyków - Kenneth Bjerre. Z żużlowcami trenował natomiast kierownik drużyny, Mateusz Gryczka. Wszystko wskazuje na to, że Fogo Unia Leszno będzie miała w tym sezonie, najbardziej wysportowanego kierownika w lidze.
Dla rozluźnienia, na koniec treningu, zawodnicy rozegrali mecz piłki nożnej.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |






Komentarze