Żużel: Wiadomości
Zadebiutują nowe podprowadzające
Ponętne bliźniaczki pod taśmą startową

(Fot. Marcin Nowak)
Nowe podprowadzające na Stadionie Alfreda Smoczyka to Karolina Stanisławska (niebieskie wdzianko), jej siostra bliźniaczka - Małgorzata (czerwone) oraz Pola Piwek (białe) i Natalia Kaczmarek (żółte).
- Prywatnie razem z siostrą jesteśmy choreografkami tańca w stylu mażoretkowym - mówi Karolina Stanisławska. - Dostałyśmy propozycję zostania podprowadzającymi i chętnie się zgodziłyśmy. Chcemy wprowadzić zupełnie nowy układ i styl tańca. Nie będziemy posługiwały się parasolkami tylko innymi przedmiotami. Teraz jednak nie zdradzę co to będzie. Nowe układy nie są łatwe i dziewczyny musiały się sporo napracować, żeby je opanować. Mam nadzieję, że spodoba się kibicom - dodaje.
Nowe podprowadzające zadebiutują podczas Memoriału Alfreda Smoczyka. - Czujemy już dreszczyk emocji - mówi Karolina Stanisławska. - Po raz pierwszy wystąpimy na stadionie przed tak liczną publicznością. Stres u mnie i siostry z pewnością nie jest jednak tak duży jak w przypadku pozostałych dziewczyn, które nie są obyte ze sceną - dodaje.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |





Komentarze
Pozdrawiam
Super dziewczyny! dajcie czadu:)
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno