Żużel: Wiadomości
Poradziły sobie ze stresem
Nowe podprowadzające zadowolone z debiutu

(Fot. Rafał Paszek)

Nowe podprowadzające Fogo Unii Leszno to Karolina Stanisławska (niebieski strój), jej siostra bliźniaczka - Małgorzata (czerwony) oraz Pola Piwek (biały) i Natalia Kaczmarek (żółty). Dziewczęta zadebiutowały podczas sobotniego Memoriału Alfreda Smoczyka. - Nerwy jakie nam towarzyszyły były ogromne - mówi Natalia Kaczmarek. - Swoje zrobiła też temperatura, bo było nam bardzo zimno. Mimo to bardzo cieszymy się, że mogłyśmy tu dziś wystąpić - dodaje.
Karolina i Małgorzata Stanisławskie są choreografkami. Specjalizują się w tańcu w stylu mażoretkowym. Kibice mogą spodziewać się nowych układów i gadżetów w rękach podprowadzających. Dziewczęta nie zamierzają posługiwać się parasolkami czy pomponami. - Jesteśmy dumne z tego jak dziewczyny zaprezentowały się podczas pierwszego występu na stadionie. Kroki, które miały do opanowania nie były łatwe - mówi Karolina Stanisławska. - Na ligę zmienimy układ na jeszcze bardziej zaawansowany. Myślę, że dziewczyny sobie z nim poradzą. Jeśli będzie to możliwe zmienimy też rekwizyty.
Ligowy debiut nowych podprowadzających odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Fogo Unia Leszno podejmie na swoim torze zespół z Częstochowy.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |






Komentarze
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
1 zł
Audi A5, Leszno