Żużel: Wiadomości
Ma zgodę klubu z Gniezna
Skórnicki dołączy do sztabu szkoleniowego Fogo Unii

(Fot. Rafał Paszek)
11.06.2014
Okazuje się, że obecność Adama Skórnickiego w parkingu Fogo Unii podczas meczu na toruńskiej Motoarenie była zapowiedzią współpracy żużlowca z leszczyńskim klubem. Carbon Start Gniezno wyraził zgodę na dołączenie Skóry do sztabu szkoleniowego Fogo Unii.
Po meczu z toruńskim Unibaxem, Adam Skórnicki zapowiedział, że w nadchodzącym tygodniu czekają go rozmowy z leszczyńskim klubem o ewentulanym dołączeniu do duetu Jankowski - Jąder.
Klub z Gniezna, w którego barwach występuje Skórnicki, nie ma nic przeciwko objęciu przez żużlowca nowej funkcji w macierzystym klubie. Adama Skórnickiego czeka bowiem kilkutygodniowa rehalibitacja, podczas której nie pojawi się na torze.
Klaudia Borowska
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |





Komentarze
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
320 000 zł
sprzedaż, Dąbcze
1 085 zł / m-c
wynajem, Leszno
2 100 zł / m-c
wynajem, Leszno
Śmiać to się będzie ale Kryjom po meczu, jak wyjadą z Leszna z trzema punktami. I to będzie początek końca sezonu.
Skóra musi być samodzielny, a Pan J na trybuny, a nie do parkingu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Od tej niedzieli walnij takiego kopa na smoczyku na całej długośći i szerokości jakiego w anglii czasem widują na torze Od razu Gollob dostanie gorączki i połowa torunia będzie miało problem, procz turbo bliźniaków, oni to czołowka światowa,ale we dwóch meczu nie wygrają. I taki kopma być do końca sezonu~!!!!!!!! będzie dobrze!!!!!!
a moim zdaniem nie ukaranie Pedersena za uderzenie ( jaki by nie był) przełożonego to tylko pokazanie ,ze nikt nie ma władzy w klubie i boją się Pedersena.... to tak jakby uczeń uderzył nauczyciela i nie poniósł konsekwencji.... trochę brak autorytetu. ja bym na to nigdy nie pozwoliła .porządek musi być i każdy powinien znać swoje miejsce. Pedersen jest zatrudniony w Unii i powinien to szanować. Pawlicki też powinien policzyć do 10 -cie zanim się odezwie. ogolnie widac ,źe każdy robi co chce i nikt tego nie trzyma w ryzach. moim zdaniem potrzebny jest ktoś o silnej osobowości , przywòdczy i zdecydowany a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
pozdrawiam i czekam( jak wszyscy ) na efekty...
to że ktoś jest mistrzem świata nie oznacza że może robic co chce. jego zachowanie burzy porzàdek i respekt w klubie. nie oceniam zachowania na torze tylko w parkingu. powinien ponieść konsekwencje i już