Żużel: Wiadomości
Upadki im nie straszne
Dwie panie trenowały na Smoczyku

(Fot. Michał Konieczny)
Panie trenowały razem z zawodnikami AKS Leszczyńskie Byki. W sumie, po torze stadionu Smoczyka, kółka kręciło 12 osób.
Klaudia Szmaj to zawodniczka z licencją żużlową i podpisanym kontraktem z Falubazem Zielona Góra. Co ją sprowadziło do Leszna? - Bardzo lubię ten tor, tutaj jeździłam jeszcze przed licencją żużlową - odpowiada.
Jeden z tamtych treningów zapamięta pewnie na dłużej, gdy zaliczyła upadek, po tym jak jej motocykl wymknął się zupełnie spod kontroli. - Tak, faktycznie sam jeździł po bandzie i był w takich miejscach, w których jeszcze nie było żadnej maszyny - przyznała z uśmiechem.
Od pewnego czasu na treningach pojawia się Maria Przybyłek ze Śmigla. - Jeździłam na ścigaczach, postanowiłam jednak spróbować swoich sił na żużlu, bo o tym marzyłam. Jednak w jej przypadku nie ma raczej mowy o zdawaniu licencji żużlowej. - To dla mnie dobra zabawa i tylko amatorska - twierdzi mieszkanka Śmigla, która ma za sobą kilka treningów i co najważniejsze - żadnego upadku. (z)
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |






Komentarze
1 zł
Audi A5, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno