Biegi
Finał kampanii wojewódzkiej
Uzależnia ich tylko sport

(Fot. Joanna Kardasz Dyc)
13.06.2015
Prawie 600 osób wzięło udział w finale kampanii wojewódzkiej "Uzależnia mnie tylko sport". Zmagania polegały na rozwiązywaniu testów o tematyce zdrowego stylu życia i na bieganiu.
W imprezie udział wzięły zespoły ze Śmigla, Miejskiej Górki, powiatu Grodziskiego, Międzychodu i Zbąszynia. Rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach wiekowych. Zespoły mogły wystawiać dwuosobowe drużyny, w których skład wchodził dorosły i dziecko. Zmagania rozpoczynały się od testu, w którym uczestnicy musieli wykazać się znajomością zasad zdrowego stylu życia oraz wiedzą na temat uzależnień. Po ich rozwiązaniu uczestnicy stawali do wyścigu.
Wyniki:
Szkoły Podstawowe I-III
1. Śmigiel
2. Leszno
3. Miejska Górka
Przedszkolaki
1. Śmigiel
2. Leszno
3. Zbąszyń
Szkoły Podstawowe IV-VI
1. Leszno
2. Miejska Górka
3. Śmigiel
Gimnazja
1. Miejska Górka
2. Leszno
3. Śmigiel
SPG
1. Miejska Górka
2. Leszno
3. Śmigiel
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |






Komentarze