Żużel: Wiadomości
Po awanturze w obozie Byków
Jąder: Pedersen chciał rozmawiać z Piotrem

(Fot. TVN)
W siódmym wyścigu niedzielnego meczu na Stadionie Alfreda Smoczyka Nicki Pedersen i Piotr Pawlicki przegrywając podwójnie z parą gości stoczyli pojedynek o jeden punkt. Zawodnicy zostali za to wygwizdani przez kibiców. Po zjechaniu do parkingu doszło do ostrej wymiany zdań w obozie leszczyńskich żużlowców. W pewnym momencie Nicki Pedersen popchnął Pawła Jądera. Zdaniem menedżera Byków incydent nie był tak poważny jak można sądzić oglądając zapis wideo. - Nicki nie jest aniołem, tylko nerwowym człowiekiem - mówi Paweł Jąder. - Pedersen raptownie trącił mnie w ramię i mówił, że mam wołać do niego Piotra Pawlickiego. Kilka sekund później objął mnie i z uśmiechem poprosił, żebym zawołał Piotra. Tak ta sytuacja się zakończyła. Powiedziałem Nickiemu, że nie będziemy na ten temat rozmawiać teraz, tylko na spokojnie po meczu - dodaje.
Menedżer Fogo Unii uważa, że sztab szkoleniowy Byków powinien w tej chwili skoncentrować się przede wszystkim nad kolejnymi spotkaniami. W najbliższej kolejce spotkań leszczynianie rozegrają trudny mecz w Toruniu. - Nie wiem czy z niedzielnej sytuacji będą wyciągane jakieś konsekwencje. Mamy teraz ważniejsze sprawy na głowie, musimy gonić rywali - mówi Paweł Jąder.
W tym temacie:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |









Komentarze
1 zł
Audi A5, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
w znak protestu na gwizdanie i aktualnym trenera zrobić wielki transparent żeby zrozumieli ze sie nie na daja
2 100 zł / m-c
wynajem, Leszno
58 000 zł
sprzedaż, Leszno
580 000 zł
sprzedaż, Leszno
CHCEMY POWROTU CZESŁAWA CZERNICKIEGO! na facebooku w jeden dzien ponad 500 osób! teraz juz prawie 600!
z Emilem sie nie udało teraz zarzad musi nas posłuchac! nasi trenerzy 2 drugi sezon nie umieja wygrać meczu w Lesznie! koniec mydlenia nam oczu! albo my albo Jader&Jankowski którzy nie maja honoru podac sie do dymisji!