Żużel: Wiadomości
Echa awantury z Grand Prix w Malilli
Pedersen i Zagar ukarani

(Fot. Jarek Pabijan)
16.06.2014
Matej Zagar i Nicki Pedersen zostali ukarani przez FIM za niesportowe zachowanie podczas Grand Prix w Malilli. Po drugim wyścigu półfinałowym pomiędzy Słoweńcem a Duńczykiem doszło do przepychanek. Obaj zawodnicy zostali ukarani grzywną w wysokości 600 euro.
Do starcia pomiędzy Nicki Pedersenem a Matejem Zagarem doszło po tym jak obaj upadli na tor w wyścigu półinałowym sobotnich zawodów w Malilli. Sędzia winnym zdarzenia uznał Duńczyka, ale Słoweniec postanowił samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy tylko podniósł się z toru podbiegł do Pedersena i uderzył go w kask. Zawodnik Fogo Unii nie pozostał dłużny i odpowiedział kopniakiem. Między zawodnikami doszło do ostrej wymiany zdań i przepychanek także po zjechaniu do parkingu. Zachowanie żużlowców dostrzegli przedstawiciele FIM-u. Pedersen i Zagar muszą zapłacić to 600 euro.
W tym temacie:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |









Komentarze