Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Boks: MMA

 

Patryk Gaca: Naszym zawodnikom zabrakło szczęścia

Będzie kolejna gala MMA w Lesznie


(Fot. Rafał Paszek)
23.12.2013 Sukcesem organizacyjnym i sportową porażką zakończyła się pierwsza leszczyńska gala MMA. Trener MMA Warriors Leszno zapowiada, że jego zawodnicy wyciągną wnioski z przegranych walk i będą lepiej przygotowani do kolejnej imprezy. – Zorganizujemy ją w maju lub czerwcu przyszłego roku – mówi Patryk Gaca.
Galeria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksuGaleria foto: Gala MMA i boksu
 
Wideo: Gala MMA i boksu w LesznieWideo: Gala MMA i boksu w LeszniePierwsza leszczyńska gala MMA zakończyła się sukcesem organizacyjnym.

Patryk Gaca: Frekwencja nam niewątpliwie dopisała. Komplet publiczności obejrzał bardzo dobre walki. Były zarówno nokauty jak i walki na pełnych dystansach. Myślę, że kibicom musiało się podobać.

Pod względem sportowym nie macie jednak powodów do satysfakcji. Zawodnicy MMA Warriors Leszno przegrali swoje walki.

Jeśli chodzi o naszych, to prawda jest taka, że trzeba wziąć się ostro do pracy i trenować jeszcze więcej. Na pewno wyciągniemy wnioski z tych porażek. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby wypaść lepiej podczas następnej imprezy.

Odnoszę wrażenie, że twoi podopieczni byli gorzej przygotowani do swoich walk pod względem taktycznym. Szczególnie było to widać w przypadku Macieja Dembińskiego. Myślę, że wygrałby swoją walkę, gdyby był bardziej cierpliwy.

Można tak powiedzieć, ale pamiętajmy, że to jest MMA. Tutaj wystarczy jeden błąd i pada się na dechy. Ta dyscyplina nie wybacza błędów.

Gdyby twoim zawodnikom dopisało sportowe szczęście, moglibyśmy mięć trzy zwycięstwa zamiast trzech porażek?

Oczywiście, że tak.

„ Myślę, że na treningu sobie porozmawiamy. Trzeba do tego podejść na spokojnie. Obejrzymy te walki i wyciągniemy wnioski.”

MMA to sport, w którym umiejętności odgrywają ogromną rolę, ale trzeba mieć też trochę szczęścia.

Kiedy na spokojnie przeanalizujecie sobotnie walki?

Myślę, że w poniedziałek na treningu usiądziemy i sobie porozmawiamy. Trzeba do tego podejść na spokojnie. Obejrzymy te walki i wyciągniemy wnioski. Będziemy jeździć po innych klubach i szukać możliwości odbywania pojedynków sparingowych. Wszystko po to, żeby do następnej gali przygotować się lepiej. Muszę też powiedzieć, że sobotni występ był bardzo stresujący dla naszych zawodników. Przy komplecie widzów nie walczy się łatwo.

Trzeba jednak oddać kibicom, że wspaniale dopingowali miejscowych zawodników.

To prawda. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za przybycie i stworzenie tak gorącej atmosfery jaką mieliśmy w Trapezie. Już teraz mogę zaprosić na kolejną galę. Odbędzie się ona w maju lub czerwcu przyszłego roku. W sobotę zawodnicy walczyli w ringu. Na kolejnej gali zamiast tego będzie klatka. Chcemy, żeby dzięki temu walki stały się jeszcze bardziej widowiskowe.

Rozmawiał Jan Gacek

 

W tym temacie:

 

Komentarze

 
1. Dodane przez Filip Golarz w dniu 2013-12-23 15:03
Dajcie już spokój z tym mordobiciem marginalnym
 
 
2. Dodane przez gość w dniu 2013-12-23 15:35
bez sensu. tylko komercja nic sportu. aby kase zarobic
 
 
3. Dodane przez lelek w dniu 2013-12-23 15:38
przed kolejna gala chłopkai z leszna potrzebuja wiecej sparingów.sam trening to za mało zeby sie przygotować
 
 
4. Dodane przez zapasy w dniu 2013-12-23 16:45
Kamil i Oskar musza obowiazkowo odbyc ostre lekcje z zapasow i obrony przed obaleniami, bo kuleje to strasznie...
 
 
5. Dodane przez ja w dniu 2013-12-23 22:18
klatka to na pewno lepsze rozwiązanie!
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

25.11.2022
Żużel/2022
12.11.2022 Balonowy lot z okazji Święta Niepodległości
Extreme/Lotnisko
11.11.2022 Bieg Niepodległości w Górze
Sport/Biegi
11.11.2022 Przemarsz pod zamek i start X Rydzyńskiego Biegu Niepodległości
Sport/Biegi

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png