Żużel: Wiadomości
Leszczynianin zasili Start Gniezno
Piosicki pojeździ w pierwszej lidze

(Fot. Rafał Paszek)
06.01.2014
Michał Piosicki prawdopodobnie nie miałby wielu okazji do jazdy w tegorocznych meczach Fogo Unii Leszno. Młodzieżowiec nie będzie jednak narzekał na brak możliwości podnoszenia swoich umiejętności. W nadchodzącym sezonie będzie startował jako gość w Gnieźnie. - Włodarze tego klubu zapewniali mnie, że będę podstawowym juniorem - mówi Michał Piosicki.
Podstawową parę juniorów Fogo Unii Leszno będą w nadchodzącym sezonie tworzyli Tobiasz Musielak i Piotr Pawlicki. W oczekiwaniu na ligowy debiut w barwach Byków Michał Piosicki nie będzie się nudził. - Będę startował jako gość w Gnieźnie - mówi zawodnik. - W Lesznie jestem pierwszym oczekującym juniorem. Gdyby - odpukać w niemalowane - ktoś odniósł kontuzję to będę mógł go zastąpić. Na to, że będę jeździł w Gnieźnie wpływ miało kilka spraw. Zaproponowano mi odpowiednie warunki finansowe, ale najważniejsze jest to, że będę miał więcej okazji do jazdy. Moje dotychczasowe występy na tamtym torze były przeciętne, ale liczę na to, że dzięki treningom uda mi się właściwie dopasować - dodaje Michał Piosicki.
- 24 godziny
- tydzień
- miesiąc
Najczęściej czytane:
Najczęściej czytane:
Najczęściej czytane:
Nie Przegap
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
Ostatnio komentowane
-
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 22:39WŁAŚNIE ŻUŻEL NAJLEPIEJ ZNOWU BĘDZIE, BO TU SĄ MĄDRZY DECYDENCI I ZDECYDUJĄ O NIE ROZGRYWANIU NARAZIE ... -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:34Ty się o Unię nie martw. Może być tak,że sezon rozpocznie się w czerwcu i pojadą rundę zasadniczą bez ... -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:26Kasa z góry wdana na karnety co z tym zrobi Unia Leszno?? -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:22Co z karnetami????? -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:19Dlaczego kosciolow nie zamkna, przeciez to emeryci maja stany powazne tego wirusa














