Żużel: Wiadomości
Patryk Dudek:
Nie wiem, co niektórzy robili w tych zawodach

(Fot. Rafał Paszek)
Jest zwycięstwo, ale zgodzisz się chyba ze stwierdzeniem, że łatwo nie było.
No nie było. Tym bardziej, że nie wygrywałem startów. W dwóch biegach musiałem powalczyć na dystansie o pozycję. Tor bardzo wymagający, chyba nawet w Anglii nie ma tak, wymagających torów. Wydaje mi się, że bardziej wskazane było, żeby poszaleć tu na crossówkach, niż na maszynach żużlowych.
Upadków było co niemiara.„Niektórzy to chyba jechali pierwszy turniej w sezonie. Nikogo nie chce obrazić, ale nie wiem co oni tutaj robili. Było widać, że odstają od nas i tylko stwarzają niebezpieczeństwo.”
Niektórzy to chyba jechali pierwszy turniej w sezonie. Nikogo nie chce obrazić, ale powiem szczerze, że nie wiem co oni tutaj robili. Było widać, że odstają od nas i tylko stwarzają niebezpieczeństwo. Tym bardziej się cieszę, że cało i zdrowo odjechałem te zawody.
No i awansowałeś do finału IMŚJ.
Dokładnie i na pewno będę walczył w finałach o medale.
Rozmawiał Michał Konieczny
W tym temacie:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |




