Żużel: Wiadomości
Frekwencja przerosła oczekiwania
Gostyńskie kino trzeszczało w szwach

(Fot. Michał Konieczny)
Na godzinę przed planowanym spotkaniem, zajęte były prawie wszystkie krzesła. Kibice, którzy przyszli nieco później, zajmowali wszelkie dostępne miejsca. Żużlowcy pojawili się na tej kinowej sali, prowadzeni w rytm skocznej, biesiadnej piosenki przez wodzireja na symbolicznym motocyklu.
Później była projekcja na dużym kinowym ekranie filmu z pierwszego, grudniowego zgrupowania leszczyńskich żużlowców, autorstwa znanego w światku żużlowym - Czarnego.
Nie zabrakło jak zwykle pytań od kibiców, na które chętnie i wyczerpująco odpowiadała ekipa Fogo Unii Leszno, na czele z prezesem klubu Piotrem Rusieckim.
Trzeba przyznać, że fani z grodu nad Kanią mieli olbrzymie szczęście, bo leszczyńskie Byki pojawiły się w najsilniejszym składzie z Nicki Pedersenem i Kennethem Bjerre na czele, nie mówiąc już o naszych krajowych asach. Jak zwykle był też czas na konkursy dla kibiców, wspólne zdjęcia z żużlowcami, rozmowy i oczywiście autografy.
W tym temacie:
Zobacz także:
- 24 godziny
- tydzień
- miesiąc
Najczęściej czytane:
Najczęściej czytane:
Najczęściej czytane:
Nie Przegap
Wideo
|
15.06.2026
![]() Sport/Biegi | |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
Ostatnio komentowane
-
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 22:39WŁAŚNIE ŻUŻEL NAJLEPIEJ ZNOWU BĘDZIE, BO TU SĄ MĄDRZY DECYDENCI I ZDECYDUJĄ O NIE ROZGRYWANIU NARAZIE ... -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:34Ty się o Unię nie martw. Może być tak,że sezon rozpocznie się w czerwcu i pojadą rundę zasadniczą bez ... -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:26Kasa z góry wdana na karnety co z tym zrobi Unia Leszno?? -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:22Co z karnetami????? -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:19Dlaczego kosciolow nie zamkna, przeciez to emeryci maja stany powazne tego wirusa



















Komentarze