Żużel: Wiadomości
Z Marysią Przybyłek w składzie
Żużlowcy amatorzy w Memoriale Smoczyka

(Fot. Rafał Paszek)
Występ przed memoriałem jest dla żużlowców amatorów z AKS Leszczyńskie Byki sporym wydarzenie, bo po raz pierwszy zaprezentują swoje umiejętności przed tak liczną publicznością. Zgodnie z ustaleniami, 5 kwietnia o godzinie 15:00 na torze stadionu Smoczyka rozpocznie się ich oficjalny trening. To jedna z atrakcji dla kibiców, którzy wcześniej pojawią się na trybunach.
Próbne kółka kręcić będzie dziesięciu członków AKS Leszczyńskie Byki. Wśród nich pojawi się jedna kobieta - Marysia Przybyłek ze Śmigla. - Chętnych do tego występu było więcej, ale otrzymaliśmy zgodę tylko na dziesiątkę – informuje prezes AKS Leszczyńskie Byki, Roman Kamiński.
Leszczyńscy amatorzy przed tak nietypową inauguracją sezonu potrenują jeszcze na torze stadionu Smoczyka.
W tym temacie:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |













