Żużel: Wiadomości
W niedzielę ostatni mecz fazy zasadniczej DMP
Piątkowy trening na Smoczyku

(Fot. Michał Konieczny)
Jest z nimi w ciągłym kontakcie menadżer leszczyńskich Byków - Adam Skórnicki. Wiadomo już, że nie pojedzie w Częstochowie Przemek Pawlicki i najprawdopodobniej Nicki Pedersen, ale w leszczyńskim klubie przynajmniej na piątkowe popołudnie mocno liczono, że dojdzie do siebie Mikkel Michelsen. - Jeżeli nie, to pojedziemy z czterema młodzieżowcami w składzie, ale na to moim zdaniem jeszcze za wcześnie – przyznaje Adam Skórnicki.
Na tym treningu po raz pierwszy po przerwie spowodowanej chorobą dosiadł swojej maszyny Piotr Pawlicki. Dwoili się i troili pozostali zawodnicy, na czele z tym najbardziej doświadczonym - Damianem Balińskim. - Chcemy zwycięstwem na torze w Częstochowie przypieczętować ten awans do fazy play off – podkreślali jeźdźcy Fogo Unii.
Gościnie z leszczyńskimi Bykami trenował też przedstawiciel naszego żużlowego regionu w barwach pierwszoligowego GKM Grudziądz - Rafał Okoniewski. Poczynania kolegów śledził też obecny w parkingu Krzysztof Kasprzak.
W tym temacie:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
12.02.2026
![]() Sport/Biegi | |
|
|
12.02.2026
Niebo będzie pełne lotniczych gwiazd. ON AIR: Ewa Prawicka-Linke i Michał Graczyk Extreme/Lotnicze |
|
|
27.01.2026
Cheerleaderka z Rydzyny poleci do USA Taniec/Cheerleaderki |
|
|
24.01.2026
Rozmowa z Łukaszem Wróblem z Leszna, biegaczem ultra, podczas gali Niezłomni 2025 w Warszawie Sport/Biegi |









