Żużel: Wiadomości
Michelsen w parze z Bjerre
Baliński poza składem!

(Fot. Rafał Paszek)
Od kilku tygodni kibice zastanawiali się w jakim składzie Fogo Unia przystąpi do inauguracyjnego spotkania ligowego. Najsłabszą formę w meczach kontrolnych i turniejach indywidualnych prezentował Damian Baliński i to właśnie jego zabraknie w meczu z częstochowianami. Szansę otrzymał zatem Mikkel Michelsen, który będzie startował w parze ze swoim rodakiem - Kennethem Bjerre. - Nikogo nie skreślamy w kontekście kolejnych spotkań ligowych - mówił kilka dni temu menedżer Byków, Paweł Jąder. - Przy wybieraniu zawodników do składu nie będą liczyły się sentymenty, tylko aktualna forma - dodawał.
Fogo Unia Leszno:
9. Nicki Pedersen
10. Grzegorz Zengota
11. Kenneth Bjerre
12. Mikkel Michelsen
13. Przemysław Pawlicki
14. Tobiasz Musielak
Włókniarz Częstochowa:
1. Peter Kildemand
2. Grigorij Łaguta
3. Rune Holta
4. Mirosław Jabłoński
5. Grzegorz Walasek
6. Artur Czaja
W tym temacie:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |















Komentarze
DAMIAN jestes super zawodnikiem jeszcze pokazesz na co Cie stac...
Bali do boju!!!!
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
niema ballego-brak kibica...
Ja przyjdę. A Damian niech pracuje nad formą i sprzętem - to i jego kiedyś będziemy oglądać na Smoku
i będziemy podziwiać jego walkę na torze. Proszę was zacznijcie być obiektywni!!! Pozdrawiam o do zobaczenia w niedzielę na SMOKU!!
Damian jest nadal w składzie, ale jako rezerwowy, że akurat teraz posadzili go na ławie to nie znaczy, że w kolejnych meczach nie pojedzie... Jesteście ludzie niemożliwi gadając pierdoły, prawdziwy kibic pójdzie na mecz i będzie dopingował Unię czy Balina jest w składzie czy tylko w parkingu. Balina nie może się odnaleźć na tak twardej nawierzchni i go rozumiem, potrzebuje czasu i w pełni go rozumiem, a wy od razu jedziecie po klubie jak po szmacie, że nie wystawili Balinę.
Kibice się k... znaleźli.
tylko ja jestem wierna fanka a ne tylko wtedy jesli zawodnik przywozi komplet pkt..
wiec daruj sobie te glupoty w obec mojej osoby
nie potrzebujemy takicg kibicow jak TY!!!!!
2 137 zł
Audi A4, Leszno
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
120 zł
BMW 123, Wilkowice
Wiem ze ma problemy sprzetowe moze sie upora i pojedzie jeszcze to dopiero pierwszy mecz