Żużel: Wiadomości
Po meczu z tarnowianami
Kołodziej: Warto było postawić na Skórę

(Fot. Rafał Paszek)
Dotychczasowe spotkania na obiekcie Jaskółek kończyły się pogromami gości. W ostatniej kolejce spotkań tarnowianie musieli jednak bardzo się napracować, żeby pokonać zespół Byków. - Drużyna leszczyńska zaprezentowała się na naszym torze najlepiej ze wszystkich zespołów jakie w tym roku gościliśmy - mówił Janusz Kołodziej. - Mam nadzieję, że to jest taki progres. Przyszedł Adam Skórnicki, który jak widać zrobił już kawał dobrej roboty. Nie uważam, żeby wcześniej było źle, ale może potrzebna była jakaś myśl ze strony zawodnika. Adam przecież niesamowicie czuje temat. Warto było postawić na niego - dodaje.
Krajowy lider Grupy Azoty Unii Tarnów przyznaje, że gospodarze musieli radzić sobie w niedzielę z pewnymi trudnościami. - Mieliśmy swoje problemy, które leszczynianie wykorzystywali. Myślę jednak, że jeśli nadal będziemy tworzyli zgraną drużynę to trudno będzie komukolwiek u nas wygrać. Czas wszystko zweryfikuje.
W sobotę Janusz Kołodziej wywalczył awans do Grand Prix Challenge. Zawodnik otwarcie przyznaje, że chce wrócić do rywalizacji o tytuł mistrza świata. - Minęło już trochę czasu od moich startów w Grand Prix. Nie ma już na co czekać, bo niedługo trzeba będzie pewnie kończyć karierę - mówi Janusz Kołodziej. - Muszę ponownie spróbować, bo wiem, że stać mnie na dobry wynik jeśli nie pojawi się jakieś większe załamanie. Nie powieszę się jeśli nie awansuję do Grand Prix, ale na pewno jadę na Challenge do Lonigo z chęcią zaprezentowania się z jak najlepszej strony.
W tym temacie:
- 24 godziny
- tydzień
- miesiąc
Najczęściej czytane:
Najczęściej czytane:
Najczęściej czytane:
Nie Przegap
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
Ostatnio komentowane
-
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 22:39WŁAŚNIE ŻUŻEL NAJLEPIEJ ZNOWU BĘDZIE, BO TU SĄ MĄDRZY DECYDENCI I ZDECYDUJĄ O NIE ROZGRYWANIU NARAZIE ... -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:34Ty się o Unię nie martw. Może być tak,że sezon rozpocznie się w czerwcu i pojadą rundę zasadniczą bez ... -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:26Kasa z góry wdana na karnety co z tym zrobi Unia Leszno?? -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:22Co z karnetami????? -
Memoriał Smoczyka przełożony
10.03.2020 20:19Dlaczego kosciolow nie zamkna, przeciez to emeryci maja stany powazne tego wirusa





















Komentarze
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
Damian to Unia i musi jezdzic !!
Bali do boju pokaz cob potrafisz :)
Dlaczego twierdzisz że zginął dla kibiców i sportu czy ktoś go na siłę wsadzał na motor i przede wszystkim nie robił tego za darmo.Wszędzie istnieje ryzyko zawodu i należy się z tym liczyć a wypadki chodzą po ludziach a nie ziemi.
Zimie niech lekką mu będzie.